Ara

Lpg VakumLpg Vakum uzun yıllardır selülitlerin, sarkık ciltlerin ve bölgesel yağlardan kurtulmak için kullanılan cerrahi olmayan etkili yöntemlerden biridir. Lpg nin, selülit giderilmesine destek olduğu bilimsel olarak açıklanmıştır. Lpg Lipo M6 özel bir teknoloji ile üretilmiş olan patentli bir başlığa sahiptir. Bu başlık silindirin orta bölgesinde vakum tekniğinin yer aldığı bir mekanizmaya sahiptir. Bu sistemin en önemli etkisi kan dolaşımını hızlandırıp bölgedeki yağ yakımını artırmasıdır. Lpg nin bilinirliğinin sebebi de selülit giderilmesinin yanında bölgesel zayıflamaya olan etkisidir. Aynı zamanda vücuttaki ödemlerin atılmasıyla birlikte sıkılaşma programları da mevcuttur.

Lpg bölgesel zayıflama uygulanacak bölge, uzman görüşleri sonrasında 12-20 seans arası bir program belirlenir. Yine uzman görüşleri doğrultusunda haftada 2 yada 3 seans olarak uygulanmaktadır.

Lpg uygulamasında sizin için özel sağladığımız Lpg vücut çorabı tüm vücuda giydirilmektedir. Uygulama uzman estetisyenler tarafından masaj tekniğine dayalı olarak istenen bölgeye özel program seçilerek gerçekleştirilir.