Ara
Soğuk Lipoliz Nedir

Günümüzün en büyük problemlerinden biri çalışma ortamlarına ve yeme alışkanlıklarına bağlı olarak aldığımız kilolar ve oluşan bölgesel yağlarımız.Fazla kilolarımızdan diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenerek kurtulabilir iken bölgesel yağlarımız ne yazık ki sadece diyet ve spor ile vücudumuzu terketmiyor.

Bununla birlikte kişide fiziksel ve psikolojik olarak hasara sebebiyet veren bölgesel yağlarımızdan kurtulabilmemiz için her geçen gün yeni bir teknoloji üretiliyor.

Cerrahi bir işlem olan liposuction ile bölgesel yağlardan kurtulabilirsiniz ancak liposuctionın cerrahi olması ve geçici bir sürede olsa vücudunuz da iz bırakıyor olması cazipliğini yitiriyor.Bunu göz önünde bulundurarak cerrahi olmayan ve bir o kadar da etkili bölgesel zayıflama teknolojileri bölgesel yağlanma durumumuza harika bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Magic Probe son dönemler de en popüler bölgesel zayıflama teknolojisi iken ardından karşımıza çıkan soğuk lipoliz teknolojisi  tatmin edici bir alternatif oldu.soğuk lipoliz nedir

Soğuk lipoliz nedir

Soğuk lipoliz belirlenen bölge de yağ hücrelerini 45 dereceye kadar ısıtıp ardından -5 / -10 dereceye kadar soğutarak apoptozise (programlanmış hücre ölümü) yağ hücrelerinin fonksiyonlarının kristalleşip geri dönüşümsüz kaybına sebep olur. Kristalleşmiş yağlar vücudun doğal lenfatik sistemi ile dışarıya atılır.Yağların apoptozise edilmesi ile vücutta bulunan selülit görüntüsünün onarılmasıyla birlikte ani ısı kaybından kaynaklı vücut sıkılık kazanmaktadır.

 Bir kere yapılacak bir işlem sonunda ilk seansta 5 ila 13 cm inceliyor ve devam eden 2 3 aylık sürede hayal ettiğiniz fiziğe kavuşabiliyorsunuz.

Soğuk lipoliz teknolojisi ile hala tanışmadıysanız sizleri merkezimize davet ediyoruz..

Yorum Yap

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. * işaretli alanlar zorunludur.