Epiyes Estetik & Güzellik Salonu Yönetim kadrosu 2002 yılında estetik  ve güzellik sektörüne atılarak, estetik ve güzellik  sektöründeki  her türlü  gelişmenin içinde olmuştur. Uzun yıllar boyunca sektörde var olmanın tecrübesiyle ve  en kaliteli hizmeti sunma misyonuyla  2012 yılında Epiyes Estetik & Güzellik Salonu hizmete vermeye başlamıştır.

Epiyes Estetik & Güzellik Salonu

Epiyes Estetik & Güzellik Salonu hizmette kaliteyi sağlamak adına şu prensipleri  ilke edinmiştir;

  • Gelişen teknolojiyi  yakından takip edip,  en etkin cihaz  ve yöntemle hizmet vermek.
  • Doğru teşhis ve yöntemleri  kullanarak müşteri beklentilerine cevap verebilmek.
  • Güler yüzlü , insan onuruna saygılı ve samimi sıcak bir ortamda hizmet sunmak.
  • İnsan sağlığı konusuna hassas yaklaşımlarla hijyenden ödün vermemek.
  • Müşteri memnuniyetinin  en önemli motivasyon kaynağımız  olduğu farkındalığını yaratmak.

Misyonumuz

Güzellik sektörü ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip ederek, teknolojik, yenilik ve gelişmeden müşterileri faydalandırmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek. Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede güzellik hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede güzellik hizmeti sunmak. Gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, güzellik sektörüne katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmak.

Yorumlar


Ara
0(212)2312699
Hızlı Cevap Al