Magic Probe Cihazı Satış ve Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0531 797 91 37

Magic Probe sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir.

Magic Probe Uygulaması

27–40 Khzlik  darbeler 1,7 Mhz operasyon frekansına bindirilerek farklı cilt tipleri için rezonans sorunları ortadan kaldırılmıştır. Bölge deformasyonuna göre 12 seans kafidir. İlk seans dan sonra  netice fark edilir ve 6. seans da olgunluğa erişir.

Devamında ise sonucun kalıcı olması garanti edilir.

Tek seansta kaç santimetre incelebilirim?

100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalarında bel bölgesinde 1,5 cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır.

2 ila 4 cm lik sonuçlar olağandır.

MarlinTechLaboratory uygulama bölgesindeki sonucu garanti eder.

Bir tek bel bölgesine mi uygulanır?

Cihaz üzerindeki dokunmatik ekrandan “boyun, göğüs, sırt, bel, basen ile kol ve bacaklar” seçilerek bunlara ait program uygulanır.

Seçilen parametrelerin ekrana otomatik gelmesi kullanıcı hatasına izin vermez.

MAGİC PROBE NEDİR?

Magic Probe yüksek frekanslı ses  dalgaları kullanılarak geliştirilmiş yağ yakma cihazıdır. Karın, kalça, basen, bacak, boyun ve kol bölgelerinde biriken lokalize yağ çeperlerini küçülterek incelme sağlar. Aynı zamanda sarkık cilt, çatlaklar ve selülit gibi sorunların giderilmesinde büyük oranda etkilidir.

Hem kadınlarda hem erkeklerde uygulanabilen magic probe selülitli bölgeler ve lokal fazlalıkların giderilmesinde etkili olduğu kadar çene altında oluşan deformasyon ve sarkmalarda da toparlayıcı etkiye sahiptir.

Magic Probe, bölgesel zayıflama söz konusu olduğunda ilk akla gelen yöntemlerden biridir. Düzenli spor ve yoğun diyet gibi kilo verme programları bölgesel olarak incelmek isteyen kişilerde zorlu bir süreç olabilir. Bu aşamada, bir dış etkene ihtiyaç duyulan durumlarda cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, heykeltraş yöntemi olarak da anılan Magic Probe devreye girer.

MAGİC PROBE İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA İŞLEMİ NASIL UYGULANIR?

Cilt yüzeyine jel sürülerek ses dalgalarının cilt altına iletilmesi sağlanır. İletilen enerji ciltteki kolajen üretimini tetikleyerek doku elastikiyeti kazandırır. İşlem süresi 30 dakikadır. Uygulama sırasında ve sonrasında herhangi bir acı ve ağrı oluşmaz.

MAGİC PROBE KAÇ SEANSTA SONUÇ VERİR?

İlk seanstan itibaren incelme etkisi gözle görülür bir orandadır. Bölgedeki deformasyona ve vücuttaki yağ kalınlığına bağlı olarak kişinin ihtiyacına uygun bir program belirlenerek ortalama 8 seansta 10 – 12 cm garantili incelme gerçekleşir. Parçalanmış yağ hücreleri vücuttan lenfatik yollarla atıldığından alınan sonuç kalıcıdır.

MAGİC PROBE YAPTIRANLAR NELERE DİKKAT ETMELİDİR?

Seans öncesinde mutlaka aç olunmalı sonrasında ise yağlı yiyecekler ve karbonhidrattan mümkün olduğunca uzak durulmalıdır. Tedavi sürecinde bol su içmek parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını hızlandırır.  Atılan yağlar yerine kas oluşumu mümkün olduğundan hareketsizlikten ve yanlış beslenmeden kaçınılmalıdır.

MAGİC PROBE ZARARLI MIDIR?

Magic probe ile bölgesel zayıflama uygulaması diyabet, epilepsi, kardiyovasküler sorunlar, hamilelik ve regl dönemi durumları dışında 16 yaşını aşmış her birey için uygundur. Ultrasound dalgalar tıpta pek çok alanda da kullanıldığından herhangi bir olumsuz etki gözlemlenmemiştir.

MAGİC PROBE CİHAZINI NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Magic Probe Cihazı Satış ve Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0531 797 91 37

MAGİC PROBE CİHAZ FİYATI NEDİR?

Magic Probe Cihazı Satış ve Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0531 797 91 37 

Magic Probe Magic Probe Youtube Play
Magic Probe Magic Probe Youtube Play