Kim dolgun, estetik ve pembe dudaklara sahip olmak istemez ki? Estetik kaygısı olan kadın ve erkeklerin en fazla tercih ettiği yöntemlerden biridir. Dudak çerçevesi ve alt dudak ile üst dudağın uyumlu bir şekilde renklendirilmesini ifade etmektedir.

Dudak Renklendirme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Her şeyden önce işlem kişilerin isteklerine bağlı olarak şekillenmektedir. Renk seçimi, yoğunluğu, koyuluğu, dolgunluk görünümü ve tasarım modeli dudak renklendirmesi yaptıracak kişi tarafından uzman eşliğinde belirlenir. Dudak renklendirme işlemi ise tasarıma bağlı olarak değişse de ortalama 60-90 dakika arasındadır. 

Dudak Renklendirme Uygulaması Kimler İçin Uygundur?

Dudak renklendirme işlemi, 18 yaşından küçük bireylere önerilmemektedir. Daha çok sık sık makyaj yapmaktan kaçınan ama güzel dudaklara sahip olmak isteyen herkese uygulanabilir. Öte yandan yaşlanmaya bağlı olarak dudakların incelmesine maruz kalanlarda da yine dudak renklendirmesi ile estetik bir görünüm sergilenebilir. 

Dudak Renklendirme İşleminin Etkileri Nelerdir?

Belirsiz, ince ve sade dudakların dolgun ve estetik bir hale getirilmesi kişilerin özgüvenini arttırmaktadır. Özellikle de ortalama 2 yıl boyunca dudaklarınızın botoks yapmadan dolgun, canlı ve ihtişamlı görünmesini sağlamak mümkündür.