Günümüzde epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak adına sıklıkla tercih edilen bir yöntem haline geldi.

Epilasyon, cilde zarar vermeden kıl kökünü ısıyla yok eden bir teknik sayesinde kılın tekrar oluşumunu engellemeyi hedeflemektedir. Bu işlemin yapılması uzmanlık gerektirmesinin yanında tercih ettiğiniz kurumun farklı kıl yapısına cevap verecek donanım ve teknolojiye sahip olmasına da dikkat etmelisiniz.

Bu noktada kurumumuzun geliştirmiş olduğu Kombin Epilasyon Tekniği ile bütün kıl yapılarına uygun teknolojilerle kademeli olarak acısız, ağrısız ve hızlı bir şekilde istenmeyen tüylerin yok edilmesi hedeflenmektedir.

Acısız ve Ağrısız Epilasyon Nasıl Yapılır?

  • Acısız ve ağrısız bir epilasyon sürecini sürdürebilmek için öncelikle kalın kıl yapısına uygun teknoloji ile işleme başlanır
  • Cilt yüzeyi zimmer (soğuk hava ve gaz) ile soğutulur.Zimmer soğutma sisteminin yetersiz geldiği durumlarda (Bu durumlar kişinin acı eşiğine göre değişkenlik göstermektedir.) anestezi kremleri ile lokal bir uyuşturma sağlanır.
  • İlk 3-4 seansta kalın kıl yapısı yok edilir.Bu 3-4 seans sonunda kıl yapısı azalmış ve incelmiş hale gelir.
  • Bir sonraki adımda ise ince kıl yapısına uygun teknoloji ile sonlandırmaya yönelik işlemler yapılarak ağrısız ve acısız mutlak bir sonuca erilir.
Kadın tüm vücut epilasyon Kadın tüm vücut epilasyon Youtube Play
Soğuk Epilasyon Soğuk Epilasyon Youtube Play
Soğuk Epilasyon Soğuk Epilasyon Youtube Play