İşlem Süresi :  45 - 70 Dakika

   Kullanım Süresi : 4 - 5 Hafta

    Bakım Periyodu : 2 - 3 Hafta

    Periyodik Bakım ile : Sınırsız

     Fiyat Bilgisi için +90 505 269 63 68 Nolu hattımızdan Lütfen iletişime geçiniz

Protez tırnak, tırnak bakımına zaman ayıramayan, tırnaklarının daha estetik görünmesini isteyen ve kişisel bakımını hep aynı düzeyde tutmak isteyen kadınların vazgeçilmezidir. Protez tırnak işlemini ilgili tekniker kimyasal bir solüsyon ile tozu karıştırarak tırnak üzerine uygular. Zamanla protez tırnak sertleşerek sağlamlığı artar ve hassaslığı kaybolur.

Zaman içerisinde protez tırnakların altındaki tırnaklar uzamaya başlar ve bu nedenden dolayı ayda iki kez protez tırnak bakımı yapılmalıdır. Öte yandan protez tırnakları ilk kez kullanıyorsanız ve hoşunuza gitmediyse protez tırnakları çıkarabilme imkanı da bulunmaktadır. Güzellik merkezinde bulunan teknisyenler bu konuda size destek olabilir ve çok kısa bir zaman diliminde protez tırnaklardan kurtulabilirsiniz.

Protez Tırnak Çeşitleri Nelerdir?

Estetik bir tırnak görünümüne sahip olabilmek için farklı protez tırnak çeşitlerinden birini tercih etmeniz mümkündür. Özellikle sık kullanılan üç tip tırnak protezi bulunmaktadır. Bunlar;

1. Akrilik Tırnak Protezi

Akrilik tırnak protezi özel olarak hazırlanmış bir solüsyon ile birlikte uygulanmaktadır. Akrilik tırnak protezi diğer protez tiplerine göre daha yapay bir görünüme sahiptir. Tırnağın ucuna yerleştirilen bir plastik bir aparatla özel karışım birleştirilir ve yeni bir tırnak görünüm verilir. Çok sık tercih edilmese dahi yine de farklılık arayanlar için iyi bir seçenek oluşturmaktadır.

2. Dippig Tırnak Protezi

Akrilik protez tırnak uygulaması ile birebir benzemekle birlikte daha doğal ve mat bir görünüme sahiptir. Ayrıca akrilik protez tırnak uygulaması kadar da koku yaymaz.

3. Jel Tırnak Protezi

Kadınların en fazla tercih ettiği tırnak protez modeli kuşkusuz jel tırnak protezidir. Tırnağın üzerine özel olarak hazırlanmış bir jel sürülmektedir. Bu jel 3 ayrı adımda farklı şekillerde sürülmektedir. Her aşamada jelin kıvamı ve koyuluğu değişmektedir. En son aşamada sürülen son katman jeli ise tırnağın genel görünümünü oluşturduğu için çoğunlukla parlak olmaktadır.